Dołącz do dobrowolnego, darmowego i ochotniczego szkolenia wojskowego

Ministerstwo Obrony Narodowej zaprasza do udziału w bezpłatnym, dobrowolnym i ochotniczym szkoleniu wojskowym. W ramach inicjatywy odbędą się aż trzy turnusy, w ponad 70 lokalizacjach na terenie całej Polski.

Terminy turnusów szkoleniowych:

  • 9 czerwca – 5 lipca 2025 r.
  • 14 lipca – 9 sierpnia 2025 r.
  • 18 sierpnia – 13 września 2025 r.

Szkolenie jest otwarte dla wszystkich ochotników – nie są wymagane wcześniejsze doświadczenia wojskowe.

Zgłoszenia można dokonać za pośrednictwem strony:
http://zostanzolnierzem.pl

Po dokonaniu rejestracji każdy kandydat zobowiązany jest do odbycia szkolenia zdalnego na platformie e-learningowej #DZSW, które należy ukończyć przed dniem stawiennictwa w jednostce wojskowej. Dane dostępowe do platformy przesyłane są automatycznie po rejestracji w Portalu Rekrutacyjnym Wojska Polskiego.

Szczegółowe informacje, lista lokalizacji oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdują się na stronie:
https://wp.mil.pl/a5wS

Zachęcamy mieszkańców Gminy Święciechowa do udziału w szkoleniu i skorzystania z możliwości zdobycia nowych umiejętności oraz doświadczenia wojskowego.