Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej ogłasza nabór na stanowisko Opiekunki dla Osoby Starszej

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia. Miejscowość wykonywania usługi: Przybyszewo.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie osoby starszej w codziennych czynnościach, takich jak: zakupy, przygotowywanie posiłków, utrzymanie porządku w domu.
  • Pomoc w higienie osobistej i pielęgnacji.
  • Organizowanie czasu wolnego i wsparcie w aktywnościach społecznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Doświadczenie w pracy z osobami starszymi będzie dodatkowym atutem.
  • Empatia, cierpliwość oraz umiejętność nawiązywania kontaktu.
  • Wysoka kultura osobista i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy.
  • Wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego.

Zgłoszenia: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: kontakt@gops.swieciechowa.pl lub dostarczenie za pośrednictwem poczty polskiej bądź osobiście do siedziby GOPS przy ulicy Strzeleckiej 6 do dnia 23 sierpnia br.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: "Opiekunka dla Osoby Starszej - Nabór".

Więcej informacji można uzyskać pod nr. tel. 65 5330732, 65 5330032519 687 828.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.