Zabierz swoją rodzinę oraz sąsiadów i sprawdź się przy stole z rakietką i piłeczką. Wygrywaj puchary i nagrody w każdej kategorii. Dobra rywalizacja i świetna zabawa gwarantowana! 

W niedzielę 24 marca w hali szkoły podstawowej w Święciechowie odbędą się Mistrzostwa Gminy Święciechowa w tenisie stołowym. Jak co roku zachęcamy do udziału wszystkich mieszkańców naszej Gminy.

Turniej rozpocznie się o godzinie 12:00, a zapisy do turnieju będą przyjmowane do godziny 11:40.

Rywalizacja będzie odbywać się w pięciu kategoriach:

– KOBIETY – w tym turnieju będą mogły brać udział tylko mieszkanki gminy Święciechowa, które nie biorą udziału w rozgrywkach ligowych Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

– MĘŻCZYŹNI – w tym turnieju będą mogły brać udział tylko mieszkańcy gminy Święciechowa, którzy nie biorą udziału w rozgrywkach ligowych Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

– DZIEWCZĘTA – kategoria dla dziewcząt z rocznika 2010 i młodszych.

– CHŁOPCY – kategoria dla chłopców z rocznika 2010 i młodszych.

– OPEN – turniej dla wszystkich mieszkańców naszej gminy oraz zawodników LKS Błękitni Niechłód. Idealna okazja dla mieszkańców “amatorów” do sprawdzenia się z zawodnikami reprezentującymi Błękitnych.

Podczas Mistrzostw można brać udział w dwóch kategoriach.

Wpisowe do turnieju wynosi 5zł w przypadku młodzieży oraz 15zł dla dorosłych.

Mieszkańcy gminy mają również okazję do przygotowania się do turnieju na bezpłatnych treningach, które odbywają się we wtorki i czwartki w godzinach 17:00-19:00 w hali szkoły podstawowej w Święciechowie.

Organizatorem turnieju jest Gmina Święciechowa oraz LKS Błękitni Niechłód.

Zapraszamy!