""

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne webinarium

Opublikowano w dniu 2021.04.01 przez Sandra Sztor - Święciechowa w kategorii Wiadomości #Tagi: #Szkolenia @Przedsiębiorcy

1) Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK", wspólnie z globalnym liderem w branży inteligentnych technologii energetycznych, firmą SolarEdge Technologies (Poland) sp. z o.o., zapraszają Państwa na pierwsze z cyklu bezpłatne webinarium o zaawansowanych systemach fotowoltaicznych i efektywności energetycznej w nowoczesnych przedsiębiorstwach, tytułem pierwszego spotkania online:  

„Przegląd zaawansowanych technologii fotowoltaicznych”,które odbędzie się już 7 kwietnia 2021 r. w godz. 10:00 - 12:00.  

Na spotkanie zapraszamy Dyrektorów produkcji, Dyrektorów finansowych, Dyrektorów ds. zakupów oraz przedstawicieli Zarządów firm.  

W programie:  

  • Bogdan Szymański, Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej – Polska PV o „Trendach w komercyjnych systemach fotowoltaicznych”, poruszane zostaną następujące tematy:

- trendy, jakimi są magazyny energii,

- nowoczesne moduły, konstrukcje i falowniki instalacji PV,

- opłata mocowa.

  • Mariusz Potocki, SolarEdge Technologies (Poland) sp. z o.o. o „Optymalizacji systemów komercyjnych”, gdzie przedstawione zostaną informacje o tym:

- jak dobrze dopasować system do potrzeb przedsiębiorstwa (optymalizacja OPEX / Serwis),

- jaki rodzaj instalacji wybrać (naziemny, czy dachowy),

- jak prawidłowo monitorować system PV.

  • Łukasz Kotula, Corab sp. z o.o. o tym „Jak obniżyć koszty instalacji fotowoltaicznej bez utraty jakości i bezpieczeństwa?”, gdzie poruszone zostaną kwestie dobrych praktyk, przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych w instalacje PV:

- większość z inwestorów zaczyna myśleć o kosztach instalacji PV dopiero po otrzymaniu pierwszej oferty. Natomiast większość oszczędności można poczynić na etapie planowania, projektowania czy wyboru komponentów. Dlatego specjaliści podpowiedzą jak mądrze inwestować nie rezygnując z jakości, wydajności a przede wszystkim bezpieczeństwa.

  • Sesja pytań i odpowiedzi.

Rejestracja: https://wsseinvestpark.clickme...


2) Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" wspólnie z Windhunter Academy oraz VRS Solution,  zaprasza na bezpłatne webinarium:   

Wirtualna i rozszerzona rzeczywistość w szkoleniach przemysłowych,  

które odbędzie się 9  kwietnia 2021 r. od 10:00 do 12:00.
 

Czy zastanawialiście się państwo co to jest wirtualna rzeczywistość i jakie jest jej zastosowanie?

Czy myśleliście po co Wam rozszerzona rzeczywistość?

To spotkanie jest właśnie dla Państwa!!!

Eksperci opowiedzą o tym, jak zastosowanie technologii wirtualnej rzeczywistości (VR) przekłada się na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa pracowników i obniżenie kosztów pracy. Przybliżą technologię rozszerzonej rzeczywistości (AR) i podpowiedzą, jakie znaleźć dla niej zastosowanie w firmie.

Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom, firmom zajmującym się podnoszeniem kompetencji pracowników oraz osobom odpowiedzialnym za szkolenia, a także wszystkim, którzy interesują się nowoczesną technologią.  

Daj się zainspirować!  

Prelegenci w swoim działaniu, kierują się szukaniem nowych celów. Najlepiej opisują to słowa:

"Nawet jeśli jesteś już bogaty, nawet gdy masz ustabilizowaną firmę. Wciąż pytaj, patrz, szukaj, główkuj, co jeszcze innego można zrobić"


Rejestracja: https://wsseinvestpark.clickme...


3) Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" wspólnie z KPMG zaprasza na bezpłatne webinarium: ,, Zmiany w JPK, wyroki Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej oraz interpretacje ogólne i objaśnienia – wyzwania na najbliższe miesiące w VAT''

które odbędzie się 12 kwietnia 2021 r. od 10:00 do 11:30.

Podczas webinarium, eksperci KPMG przedstawią najważniejsze zmiany jakie będą niewątpliwie wyzwaniem dla podatników do końca roku 2021. Należy tutaj przede wszystkim mieć na uwadze planowane w najbliższym czasie zmiany w zakresie raportowania JPK, które mogą oznaczać konieczność zmiany w systemach informatycznych (w tym licznie pojawiające się interpretacje indywidualne). Omówione zostaną również ostatnie istotne Wyroki Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej a także objaśnienia i interpretacje ogólne (w zakresie wewnątrzwspólnotowej dostawy towarów,  odnośnie kart paliwowych, a także niezgodności polskich przepisów z Dyrektywą VAT w odniesieniu do rozliczenia wewnątrzwspólnotowego nabycia towarów). Nakreślone zostanie również zarys innych zmian jakie zapowiada na najbliższe miesiące Ministerstwo Finansów tzw. pakiet SLIM VAT 2.

Rejestracja: https://wsseinvestpark.clickme...

Obserwuj Nas

Bądź na bieżąco z informacjami z gminy:

Gmina Święciechowa
ul. Ułańska 4
64-115 Święciechowa
tel. 65 533 35 10
fax 65 529 95 48

NIP: 697-22-35-722 REGON: 411050712

Godziny urzędowania: poniedziałek 8-16 wtorek-piątek 7-15

Numer rachunku: PBS Filia w Święciechowie 58 9043 1083 2834 0036 9875 0007

Święciechowa

""

 Wykonane przez Grikon