""

Kampania dla małych i średnich przedsiębiorców – zapowiedź kolejnej edycji

Opublikowano w dniu 2020.12.30 przez Sandra Sztor - Święciechowa w kategorii Wiadomości #Tagi: @Przedsiębiorcy

Kampania #bądźwidoczny zmierza ku końcowi. Jednak jej organizator - Agencja NPROFIT - zapowiada II edycję. Inicjatywa skierowana jest głównie do małych i średnich firm, które ucierpiały na skutek pandemii.

W trakcie tegorocznej I edycji kampanii Agencja NPROFIT organizowała webinaria, które wprowadzały przedsiębiorców w tematykę pozycjonowania i reklamy internetowej. Na stronie internetowej Agencji publikowane były również poradniki dla wszystkich osób zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji oraz chcących samodzielnie prowadzić działania z zakresu widoczności firmy w wyszukiwarce internetowej.

NOWA EDYCJA

W 2021 roku Agencja NPROFIT ponownie będzie działać dla przedsiębiorców, którzy chcą utrzymać swoją firmę i miejsca pracy. Z pewnością skutecznie zachęci ich do większej aktywności w Internecie. Do grona organizatorów dołączy również platforma Terdeals.com.

Cele kampanii #bądźwidoczny to:

  • przekazywanie w przystępny sposób wiedzy z zakresu pozycjonowania stron przedsiębiorcom i menadżerom,

  • upowszechnienie wiedzy z zakresu reklamy internetowej oraz planowania i zarządzania kampanią,

  • promowanie aktywności firm w przestrzeni internetowej.

Sytuacja wywołana Covid-19 wpłynęła nie tylko na pojedyncze firmy, ale i na całe branże. W trakcie kampanii pomożemy przedsiębiorcom zaistnieć na rynku internetowym. - wyjaśnia Kamil Rybicki, właściciel Agencji NPROFIT.

W trakcie II edycji kampanii #bądźwidoczny zaplanowano:

  • bezpłatne webinaria dla przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem w branży e-commerce lub zwiększeniem ruchu na stronie firmowej,

  • szkolenia stacjonarne (jeżeli sytuacja na to pozwoli),

  • dostęp do publikacji eksperckich,

  • bezpłatne audyty SEO dla firm uczestniczących w wydarzeniach, które pozwolą na zweryfikowanie aktualnego stanu strony i przygotowanie przez ekspertów NPROFIT listy zalecanych modyfikacji.

DODATKOWY PORADNIK DLA FIRM

W ramach zaplanowanych działań ukazały się trzy poradniki:

Agencja NPROFIT postanowiła dodatkowo przygotować specjalny poradnik „Analiza danych w kampaniach reklamowych dla e-commerce” skierowany do wszystkich tych, którzy chcą rozwinąć działalność w branży e-commerce.

Fundamentem sukcesu kampanii w Internecie jest poprawny pomiar danych oraz późniejsza ich interpretacja, z czego nie każdy zdaje sobie sprawę. Wiąże się to z ryzykiem podjęcia błędnych decyzji już na początku działań. Błędów można jednak uniknąć. Czytelnicy poradnika opracowanego przez Beniamina Mrówczyńskiego, kierownika działu reklamy Agencji NPROFIT, zdobędą wiedzę z zakresu konfiguracji pomiaru danych, poprawnej ich interpretacji i właściwej optymalizacji kampanii.

Warto śledzić stronę https://nprofit.net/pl/badzwidoczny/, na której będą zamieszczane informacje dotyczące II edycji kampanii.

Organizator kampanii

Agencja NPROFIT (nprofit.net) świadczy usługi w oparciu o naukową metodę SEO. Od ponad 11 lat pomaga pozyskiwać klientów za pośrednictwem wyszukiwarki Google. Kilkudziesięcioosobowy i międzynarodowy zespół specjalistów posiada czynny udział w sukcesie ponad 500 przedsiębiorstw. Działając w zakresie marketingu internetowego, oferuje między innymi prowadzenie procesu pozycjonowania, kampanii Google Ads, działania z zakresu PR, czy promocji w mediach społecznościowych.

Jakość usług potwierdza ranking e-Gazele Biznesu, czyli zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce, w którym Agencja NPROFIT znalazła się już po raz piąty.

NPROFIT przestrzega zasad etyki w biznesie i – co ważne – funkcjonuje także w oparciu o koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu. Wspiera zarówno lokalne organizacje charytatywne, jak i ogólnopolskie inicjatywy.

Partnerem kampanii jest Collegium Da Vinci.

Collegium Da Vinci w Poznaniu – uczelnia ludzi ciekawych, jedna z najstarszych niepublicznych szkół wyższych w Wielkopolsce o profilu praktycznym. W czerwcu 2021 roku minie 25 lat, odkąd jest ona pionierem na rynku pod względem jakości praktycznego kształcenia. Tworzy programy studiów, wzorowane na światowych standardach, wyprzedzając trendy na rynku edukacyjnym w kraju.

W ofercie uczelni są studia I i II stopnia, studia podyplomowe oraz szkolenia. Ciekawe kierunki studiów są tworzone we współpracy z pracodawcami i ponad 200 partnerami biznesowymi.

Collegium Da Vinci przyświeca siedem zasad życia i nauki Leonarda da Vinci, które prowadzą do odkrycia i pełnego wykorzystania własnego potencjału. Najważniejsza z nich jest ciekawość, która popycha do ciągłego rozwoju.


Obserwuj Nas

Bądź na bieżąco z informacjami z gminy:

Gmina Święciechowa
ul. Ułańska 4
64-115 Święciechowa
tel. 65 533 35 10
fax 65 529 95 48

NIP: 697-22-35-722 REGON: 411050712

Godziny urzędowania: poniedziałek 8-16 wtorek-piątek 7-15

Numer rachunku: PBS Filia w Święciechowie 58 9043 1083 2834 0036 9875 0007

Święciechowa

""

 Wykonane przez Grikon