Baner informacyjny 

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne webinary dla przedsiębiorców

1) Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" wspólnie z Okaeri i DSV – Global Transport and Logistics zaprasza na webinarium „Resilience in Motion: Wzmacnianie łańcuchów dostaw w sektorze Automotive”, który odbędzie się 21 września 2023 r. w godzinach 10:00 - 12:00.

W świetle coraz liczniejszych kryzysów – geopolitycznych, na rynkach paliw, surowców, pracy, po kongestie w portach - zapewnienie stabilności łańcuchów dostaw jest dziś kluczowym wyzwaniem dla biznesu. Webinar jest poświęcony dokładnie temu, jak skutecznie wzmacniać łańcuchy logistyczne i na ich podstawie budować przewagę konkurencyjną przedsiębiorstwa.

Rejestracja: https://wsseinvestpark.clickme...

2) Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" wspólnie z Kancelarią Sendero Tax&Legal zaprasza na webinarium „Gospodarowanie odpadami w firmie”, który odbędzie się 26 września 2023 r. w godzinach 10:00 - 12:00.

Zapraszamy Państwa na cykl webinarów pt.: z Anną Wieczorek o ochronie środowiska w przedsiębiorstwie.

Podczas pierwszego spotkania przedstawione zostaną najważniejsze regulacje dotyczące gospodarowania odpadami w firmie, w tym dotyczące obowiązków przedsiębiorców związanych z prawidłową gospodarką odpadami, ich ewidencją i sprawozdawczością.

Uczestnicy webinaru dowiedzą się, m.in. na co zwracać uwagę, zawierając umowę na odbiór odpadów oraz jakie kary grożą przedsiębiorcom za niewłaściwe zarządzanie odpadami.

Przybliżona zostanie również Państwu koncepcja gospodarki obiegu zamkniętego i wyjaśnione zostanie dlaczego warto wdrożyć ją w swojej firmie.


AGENDA

  1. Podstawowe regulacje prawne w zakresie gospodarki odpadami i ich zastosowanie
  2. Pojęcia – definicje stosowane w gospodarce odpadami i związane z nimi trudności.
  3. Najważniejsze obowiązki w zakresie gospodarki odpadami.
  4. Ewidencja i sprawozdawczość odpadów.
  5. Podstawowe sankcje prawne w gospodarce odpadami.
  6. GOZ – Gospodarka obiegu zamkniętego – wyzwanie przyszłości.

Rejestracja: https://wsseinvestpark.clickme...


Stopka