Zdjęcie grupowe uczestników drugiego dnia zmagań w tenisie stołowym 

Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym

Milena Kowalska oraz Filip Dybizbański Mistrzami Gminy Święciechowa w kategorii dziewczyn oraz chłopców!

Podczas sobotnich zmagań przy stołach tenisowych w swoich kategoriach najlepsi okazali się Milena i Filip ze Święciechowy. W kategorii dziewczyn drugie miejsce zajęła Nina Szenk, a trzecie Oliwia Pawlikiewicz.Podium w turnieju chłopców uzupełnili drugi Borys Gorwa oraz na trzeciej pozycji Sebastian Jackowski.Wszyscy zawodnicy rozegrali sporo gier i zostali nagrodzeni.Gratulacje dla wszystkich tenisistów biorących udział w zawodach oraz pochwała za wolę walki dla najmłodszych na turnieju, czyli Laury i Mirona.

Aneta Jackowska, Rafał Jóźwiak oraz Dawid Jóźwiak Mistrzami Gminy Święciechowa w tenisie stołowym w kategorii Kobiety, Niezrzeszeni i Open!

Drugiego dnia tenisowych zmagań mieszkańcy naszej gminy rywalizowali w trzech kategoriach. Wśród kobiet najlepsza okazała się Aneta Jackowska ze Święciechowy, a podium uzupełniła Beata Jóźwiak oraz Angelika Bura.W kategorii dla osób bez licencji PZTS tytuł sprzed roku obronił Rafał Jóźwiak z Niechłodu, drugie miejsce zdobył Sławomir Łada i trzecie Radosław Jackowski.Mistrzem w kategorii Open został Dawid Jóźwiak, wyprzedzając Nikodema Maćkowskiego i Bartosza Wasiołkę.Turniej przebiegł w świetnej atmosferze i nasi mieszkańcy mieli dobrą okazję do aktywnego spędzenia niedzieli oraz zdrowej rywalizacji ze swoimi sąsiadami.Gratulujemy wszystkim wyników i zapraszamy za rok!


Stopka