""

Zapraszamy na bezpłatne webinarium

Opublikowano w dniu 2021.11.05 przez Sandra Sztor - Święciechowa w kategorii Komunikaty #Tagi: #Szkolenia @Przedsiębiorcy

Sendero Tax & Legal wspólnie z Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną INVEST-PARK przygotowało dla Państwa cykl wydarzeń poświęconych Compliance pn. :  

Procedury i inne „zbędne” rzeczy – Compliance dla ludzi”  

Spotkania odbędą się co 2 lub co 3 tygodnie i omówione zostaną wybrane zagadnienia dotyczące prawa i podatków. Prowadzący podzielą się wiedzą z wybranych zakresów. Chcą też oswoić Państwa z tym obcym pojęciem.

,,O Compliance chcemy porozmawiać ludzkim językiem. Przede wszystkim będziemy skupiali się na Państwu – uczestnikach naszych spotkań. Liczymy na to, że wspólnie z Państwem stworzymy miejsce do wymiany doświadczeń. Poznanie Państwa perspektywy jest dla nas bardzo ważne – tylko w ten sposób jesteśmy w stanie Państwu pomóc w rozwiązaniu istniejących problemów.

Niemniej ważne jest dla nas to, by upraszczać komunikację, którą Państwa przedsiębiorstwa kierują do pracowników. By procedury w firmie działały, to muszą być zrozumiałe i łatwe w stosowaniu. Pokażemy Państwu, jak odpowiednio zaprojektować wewnętrzne polityki i procesy.''

Zapraszamy na pierwsze spotkanie:

Wstęp do Compliance”    

które odbędzie się 10 listopada 2021 r. w godzinach 10:00 - 12:00.  

Jest to pierwsze wydarzenie z planowanego cyklu o Compliance. Wspólnie poprowadzą je doradca podatkowy Michał Wykurz i radca prawny Filip Firut. Z uczestnikami webinaru porozmawiają o tym, czym jest Compliance i jak wdrożyć go w przedsiębiorstwie. Wspólnie zastanowimy się dlaczego Compliance jest ważny i co ma wspólnego z ćwiczeniami na siłowni. Uczestnicy dowiedzą się, jakie obszary powinni szczególnie wziąć pod uwagę myśląc o Compliance w firmie. Będzie to jednocześnie informacja o tym, czego będą dotyczyły kolejne wydarzenia planowanego cyklu.

Na webinar zapraszamy wszystkie osoby, które chcą pogłębić swoją wiedzę w zakresie Compliance. Jesteśmy przekonani, że ciekawe treści dla siebie znajdą zarówno doświadczone osoby, jak i te, które dopiero zaczynają swoją przygodę z Compliance. Z uwagi na to, że będzie to wprowadzenie do całego cyklu, zależy nam również na Państwa aktywności. Pokażcie nam, co powinniśmy szczególnie wziąć pod uwagę przy planowaniu kolejnych wydarzeń.

Agenda:

1.            W czym Compliance jest podobny do crossfitu?

2.            Inflacja prawa, czy Compliance jest możliwy w praktyce?

3.            Rola Compliance Officera

4.            Może jednak u nas nie trzeba…

5.            Compliance podatkowy

6.            Compliance prawny

7.            Podsumowanie


Rejestracja: https://wsseinvestpark.clickme...

Obserwuj Nas

Bądź na bieżąco z informacjami z gminy:

Gmina Święciechowa
ul. Ułańska 4
64-115 Święciechowa
tel. 65 533 35 10
fax 65 529 95 48

NIP: 697-22-35-722 REGON: 411050712

Godziny urzędowania: poniedziałek 8-16 wtorek-piątek 7-15

Numer rachunku: PBS Filia w Święciechowie 58 9043 1083 2834 0036 9875 0007

Święciechowa

""

 Wykonane przez Grikon