""

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców na bezpłatne webinarium

Opublikowano w dniu 2021.09.24 przez Sandra Sztor - Święciechowa w kategorii Wiadomości #Tagi: @Przedsiębiorcy #Szkolenia

Szanowni Państwo!

W związku z panującą sytuacją i trudnym położeniem wielu firm, Agencja marketingowa NPROFIT wraz z platformą Teardeals oraz partnerem strategicznym Adshock, po raz drugi będzie prowadzić kampanię społeczną dla przedsiębiorców #bądźwidoczny.

Zapraszamy Państwa do udziału w webinarium, które odbędzie się 29 września 2021 roku – dotyczyć będzie kampanii Google Ads dla e-commerce – sklepów internetowych I tego jak za pomocą kampanii zwiększyć sprzedaż.

Link do zapisów na webinarium: https://tiny.pl/97jcp

Więcej informacji pod linkiem: https://terdeals.com/pl/14/kampania-badzwidoczny

29 września o 11:00 odbędzie się czwarte webinarium. Prowadzić je będzie Piotr Bortkiewicz, specjalista ds. kampanii SEM. Wydarzenie poświęcone będzie tematyce kampanii Google Ads, i temu, jak prawidłowo ją prowadzić, aby przynosiło to zysk.

Harmonogram webinarium:

- co musimy skonfigurować, aby uruchomić kampanię produktową,

- jak utworzyć kampanię produktową,

- optymalizacja stawek na produktach dla kampanii produktowej,

- optymalizacja fraz dla kampanii produktowej,

- dostosowywanie stawek do urządzeń dla kampanii produktowej,

- wykorzystywanie danych z kampanii produktowej do tworzenia pozostałych kampanii.

Po pierwszej edycji zaobserwowano jak duże grono firm potrzebuje rzetelnej informacji z zakresu procesu pozycjonowania stron internetowych oraz kampanii reklamowych on-line. Posiadane wiadomości nie zawsze wystarczają do prowadzenia skutecznych działań promocyjnych. Obecnie, gdy sytuacja jest trudniejsza, firmy potrzebują rzetelnej wiedzy i wiarygodnych przewodników po świecie cyfrowym, który często jest dla nich szansą na przetrwanie.

Cały zespół Agencji NPROFIT zaangażował się w inicjatywę. Przede wszystkim pracownicy jeszcze mocniej zadbali o wysoką jakość i użyteczność tekstów publikowanych na blogu, z których korzystają przedsiębiorcy. Rozumieją, że sytuacja, w której znajduje się tak wiele firm nie jest łatwa, dlatego postanowiliśmy działać dla wspólnego dobra. Jeżeli dzięki naszej pracy firma, która miała upaść przeniesie swoją działalność do Internetu i uda się jej przetrwać ten niepewny czas, będzie to dla nich ogromna satysfakcja i powód dumy. 

Zapraszamy Państwa do udziału w webinarium i uczestniczeniu w kampanii, na pewno przyniesie ono efekty w działaniach on-line i wspomoże przedsiębiorców w tych ciężkich chwilach.

Obserwuj Nas

Bądź na bieżąco z informacjami z gminy:

Gmina Święciechowa
ul. Ułańska 4
64-115 Święciechowa
tel. 65 533 35 10
fax 65 529 95 48

NIP: 697-22-35-722 REGON: 411050712

Godziny urzędowania: poniedziałek 8-16 wtorek-piątek 7-15

Numer rachunku: PBS Filia w Święciechowie 58 9043 1083 2834 0036 9875 0007

Święciechowa

""

 Wykonane przez Grikon