""

Serdecznie zapraszamy na cykl bezpłatnych szkoleń

Opublikowano w dniu 2020.09.15 przez Sandra Sztor - Święciechowa w kategorii Komunikaty #Tagi: @Przedsiębiorcy #Szkolenia

1) Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" oraz Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, wspólnie z firmą rekrutacyjną Hays Poland, zapraszają Państwa na bezpłatne   webinarium"Metody selekcji – dobre praktyki w rekrutacji pracowników produkcyjnych i menadżerów”, które odbędzie się 16 września 2020 r. w godz. 10:00 do 11:30.

Swoim doświadczeniem podzielą się z państwem przedstawiciele dwóch firm:

  1. Metody selekcji kandydatów w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.Wpływ wdrożenia testów dla pracowników produkcyjnych na efektywność rekrutacji.Magdalena Kaczmarczyk HR Manager, Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.
  2. Panele Rekrutacyjne. Dlaczego  w rekrutacje warto angażować nie tylko HR.Anna Dukiewicz–Ciosek HR Professional: Talent Acquisition & Employer Branding at Bayer

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Rejestracja: https://wsseinvestpark.clickme...

2) Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" wspólnie z DZP zaprasza na bezpłatne webinarium:  Oświadczenie o cenach transferowych: nowe ryzyka karnoskarbowe które odbędzie się 17 września br. o godzinie 10:00     

Zakres merytoryczny spotkania:

Zgodnie ze zmianą wprowadzoną tzw. Tarczą antykryzysową 4.0., do 31.12.2020 r. podatnicy są zobowiązani złożyć organom skarbowym oświadczenie potwierdzające sporządzenie lokalnej dokumentacji cen transferowych oraz rynkowy charakter stosowanych cen.

Oświadczenie jest podpisywane osobiście przezczłonków zarządu, co powoduje ekspozycję na nowe ryzyka osobiste (przestępstwo skarbowe zagrożone karą grzywny do 24.960.000 zł), w przypadku kwestionowania przez organy ustaleń spółki.

Niezależnie od wypełniania przez spółki obowiązków w zakresie dokumentacji cen transferowych i analiz porównawczych, konieczne staje się zatem wdrożenie dodatkowych narzędzi zabezpieczających.

Podczas webinarium w praktyczny sposób omówiona zostanie istota i treść nowego oświadczenia, ryzyka, jakie się z nim wiążą i podejście do skutecznej prewencji.  

Agenda: 

• Zasady ponoszenia odpowiedzialności karnoskarbowej: rola należytej staranności w minimalizacji ryzyka

• Oświadczenia o cenach transferowych: treść i nowe wyzwania

• Sankcje związane z oświadczeniem: kto i na co jest narażony?

• Zarządzanie ryzykiem: jakie kroki podjąć, by skutecznie zmniejszyć zagrożenie?

Rejestracja: https://wsseinvestpark.clickme...


3) Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" wspólnie z Kancelarią SENDERO Tax & Legal w ramach cyklu Human fRidays zaprasza na bezpłatne webinarium: „Regulaminy pracy, wynagradzania, premiowania i ZFŚS. Niedocenione narzędzia zarządzania” które odbędzie się 18 września br. o godzinie 10:00    

Pracodawca – wspólnie z pracownikami – tworzy wewnętrzne regulacje, które mogą pomóc w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Można oczywiście skrócić tę drogę i sięgnąć po wzory dostępne w Internecie – tak tworzy się regulaminy „szufladowe”. Dlaczego nie warto tak robić? Na to pytanie uzyskają Państwo odpowiedź podczas webinaru.  

Omówione na nim zostaną dodatkowo wybrane obowiązki pracodawców związane z mobbingiem i kontrolowaniem trzeźwości w miejscu pracy. Będzie też zapowiedź tego, co nadchodzi wielkimi krokami – sygnaliści oraz odpowiedzialność podmiotów zbiorowych. Na zakończenie webinaru porozmawiamy o aspekcie pracy zdalnej w nowej rzeczywistości cyfrowej.  

Agenda merytoryczna

Wstęp

1.       Regulaminy „szufladowe”

Przepisy wewnątrzzakładowe

2.       Sposoby konstruowania regulaminów

3.       Struktura dokumentów wewnętrznych

Regulamin pracy

4.       Baza prawna regulaminu pracy

5.       Rozwinięcie regulaminu

Wynagradzanie pracowników

6.       Jak to jest z tą premią?

7.       Komisja przy ZFŚS

Zmartwienia pracodawcy

8.       Mobbing

9.       Trzeźwość w zakładzie pracy

10.    Sygnaliści

11.    Odpowiedzialność podmiotów zbiorowych

12.    Home Office  

Rejestracja : https://wsseinvestpark.clickme...

Obserwuj Nas

Bądź na bieżąco z informacjami z gminy:

Gmina Święciechowa
ul. Ułańska 4
64-115 Święciechowa
tel. 65 533 35 10
fax 65 529 95 48

NIP: 697-22-35-722 REGON: 411050712

Godziny urzędowania: poniedziałek 8-16 wtorek-piątek 7-15

Numer rachunku: PBS Filia w Święciechowie 58 9043 1083 2834 0036 9875 0007

Święciechowa

""

 Wykonane przez Grikon