""

NPROFIT publikuje pierwszy bezpłatny poradnik dla firm w ramach kampanii #bądźwidoczny

Opublikowano w dniu 2020.07.23 przez Sandra Sztor - Święciechowa w kategorii Wiadomości #Tagi: @Przedsiębiorcy

Poznańska Agencja MarketingowaNPROFIT od lipca prowadzi kampanię dla przedsiębiorców #bądźwidoczny. Agencja opublikowała na swojej stronie pierwszy poradnik z docelowo trzech, które pojawią się do końca roku.

Pierwsza część poświęcona jest pozycjonowaniu i dostępna jest na stronie agencji. Kierownik zespołu ds. SEO Adam Suraiya wprowadzi czytelników w meandry SEO. Po kolei wyjaśnia, co kryje się pod skrótem, czym są słowa kluczowe i w jaki sposób je dobrać. Przybliża m.in., czym jest architektura informacji i jak powinno wyglądać mierzenie efektów działań pozycjonowania.

To jednak nie wszystko. W poradniku nie brakuje praktycznych wskazówek dotyczących m.in. szybkości ładowania stron i dostosowania do urządzeń mobilnych.

Poradnik został przygotowany z myślą o przedsiębiorcach i pracownikach działu marketingu. Informacje podane są czytelnie i jasno. To materiał, który wprowadzi w zagadnienie pozycjonowania oraz utrwali już posiadaną wiedzę.

Co ważne w publikacji nie zabrakło również podpowiedzi dotyczących samodzielnego pozycjonowania strony oraz tego, jak powinna wyglądać współpraca z agencją.

Z wyszukiwarki Google korzysta w Polsce ponad 97% osób. To chyba najlepszy dowód, dlaczego warto zająć się pozycjonowaniem. Skala aktywności w sieci wciąż będzie wzrastać. Im wcześniej firmy zaczną dbać o funkcjonowanie w Internecie, tym lepiej.

Organizator kampanii

Agencja NPROFIT (nprofit.net) świadczy usługi w oparciu o naukową metodę SEO. Od ponad 10 lat pomaga pozyskiwać klientów za pośrednictwem wyszukiwarki Google. Obecny kilkudziesięcioosobowy i międzynarodowy zespół specjalistów posiada czynny udział w sukcesie ponad 500 przedsiębiorstw. Działając w zakresie marketingu internetowego, oferuje między innymi prowadzenie procesu pozycjonowania, kampanii Google Ads, działania z zakresu PR, czy promocję w mediach społecznościowych.

Jakość usług potwierdza ranking e-Gazele Biznesu, czyli najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce, w którym NPROFIT znalazł się już po raz piąty.

Agencja przestrzega zasad etyki w biznesie i – co ważne – funkcjonuje także w oparciu o koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu. Wspiera zarówno lokalne organizacje charytatywne, jak i ogólnopolskie inicjatywy.

Partner kampanii

Collegium Da Vinci w Poznaniu – uczelnia ludzi ciekawych, jedna z najstarszych niepublicznych szkół wyższych w Wielkopolsce o profilu praktycznym.

W czerwcu 2021 roku minie 25 lat, odkąd szkoła wyższa jest pionierem na rynku pod względem jakości praktycznego kształcenia. Tworzy programy studiów, wzorowane na światowych standardach, wyprzedzając trendy na rynku edukacyjnym w kraju.

W ofercie uczelni są studia dyplomowe I i II stopnia, studia podyplomowe oraz szkolenia. Ciekawe kierunki studiów są tworzone we współpracy z pracodawcami i ponad 200 partnerami biznesowymi.

Collegium Da Vinci przyświeca siedem zasad życia i nauki w stylu Leonarda da Vinci, które prowadzą do odkrycia i pełnego wykorzystania własnego potencjału. Najważniejsza z nich jest ciekawość, która popycha do ciągłego rozwoju.


Kontakt:

Anna Rumocka

anna.rumocka@nprofit.pl

nr tel.: 696-415-186

Obserwuj Nas

Bądź na bieżąco z informacjami z gminy:

Gmina Święciechowa
ul. Ułańska 4
64-115 Święciechowa
tel. 65 533 35 10
fax 65 529 95 48

NIP: 697-22-35-722 REGON: 411050712

Godziny urzędowania: poniedziałek 8-16 wtorek-piątek 7-15

Numer rachunku: PBS Filia w Święciechowie 58 9043 1083 2834 0036 9875 0007

Święciechowa

""

 Wykonane przez Grikon