Biuletyn Informacji Publicznej Gmina Święciechowa
""

Kursy autobusów przedszkolnych

Opublikowano w dniu 2018.08.31 przez Sandra Sztor - Święciechowa w kategorii Komunikaty

KURS I TRASA:

DŁUGIE STARE ( wiata naprzeciw kościoła ) wyjazd     6:30     ok. 16:40

PRZYBYSZEWO ( OSP - zadaszenie )                        ok.  6:40    ok.16:30

PRZYBYSZEWO ( figura zadaszenie)                        ok.  6:45    ok.16:25

LASOCICE ( OSP zadaszenie)                                  ok.  6:50     ok.16:20

OGRODY ( skrzynki pocztowe)                               ok.  6:55     ok.16:15

ŚWIĘCIECHOWA ( przedszkole )                             ok.  7:10 odjazd 16:00

KURS II TRASA:

DŁUGIE NOWE ( OSP)                                 wyjazd       7:30      ok. 14:30

DŁUGIE NOWE ( przystanek PKS )                             ok. 7:35       ok. 14:25

DŁUGIE STARE ( plac z kostki brukowej )                  ok. 7:40       ok.14:20

DŁUGIE STARE ( wiata naprzeciw kościoła )              ok. 7:45       ok. 14:15

ŚWIĘCIECHOWA ( przedszkole )                                ok. 8:00  odjazd 14:00

KURS III TRASA :

TRZEBINY ( sala wiejska / PKS )               wyjazd         7:30      ok. 14:30

PIOTROWICE ( PKS - wiata )                                      ok. 7:35     ok. 14:25

NIECHŁÓD  ( Klub / sala wiejska )                             ok. 7:40     ok. 14:20

GOŁANICE ( sklep - wiata )                                       ok. 7:50     ok. 14:10

ŚWIĘCIECHOWA ( przedszkole )                                 ok. 8:00  odjazd 14:00

KURS IV TRASA :

PRZYBYSZEWO ( OSP - zadaszenie )           wyjazd         7:30    ok. 14:30

PRZYBYSZEWO ( figura - zadaszenie )                        ok. 7:35    ok. 14:25

LASOCICE ( OSP - zadaszenie )                                   ok. 7:40    ok. 14:20

OGRODY ( skrzynki pocztowe )                                   ok. 7:50    ok. 14:10

ŚWIĘCIECHOWA ( przedszkole )                                   ok. 8:00     ok.14:00





Obserwuj Nas

Bądź na bieżąco z informacjami z gminy:

Gmina Święciechowa ul. Ułańska 4 64-115 Święciechowa tel. 65 533 35 10 fax 65 529 95 48

NIP: 697-22-35-722 REGON: 411050712

Godziny urzędowania: poniedziałek 8-16 wtorek-piątek 7-15

Numer rachunku: PBS Filia w Święciechowie 58 9043 1083 2834 0036 9875 0007

Święciechowa

""

 Wykonane przez Grikon